Home Staging - uporządkuj i sprzedaj z zyskiem mieszkanie

Gdy nieruchomość długo pozostaje na rynku, a telefon wciąż milczy, wolimy obniżyć cenę, uważając, że jest to najlepszy sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego nabywcy. W przypadku mieszkania czy domu wystawionego na sprzedaż, obniżenie o zaledwie kilka procent, oznacza to utratę kilku czy nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Zastanów się ile czasu zajmie zarobienie takiej kwoty.

Czym jest home staging?

Home staging to rozwiązanie, które pozwala pokazać atuty nieruchomości potencjalnemu nabywcy, bez konieczności obniżenia ceny zakupu. Nieruchomość musi prezentować się atrakcyjnie. Moje zadanie to wyeksponowanie atutów i umiejętne zamaskowanie ewentualnych wad. Nieruchomość ma sprawiać wrażenie wymarzonego domu, w którym chce się zamieszkać.

Techniki, które stosuję, przyspieszają sprzedaż i pozwalają uzyskać wyższą cenę. Łączę projektowanie wnętrz z marketingiem, co w rezultacie prowadzi do korzystnej sprzedaży nieruchomości. Tu nic nie dzieje się przypadkowo. Pamiętaj, nie ma drugiego pierwszego spojrzenia. W ciągu pierwszych 30 sekund klient już wie, czy chce kupić nieruchomość. A to najczęściej oznacza sprzedaż mieszkania. Warto wykorzystać wszystkie atuty nieruchomości. Wiem jak wydobyć często ukryty potencjał nieruchomości.

Jeżeli uznasz, że Twoje dotychczasowe zabiegi, nie przyciągnęły potencjalnego klienta. Czas na home staging. Po pierwsze proponuję umówienie się na konsultację. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer 512 307 537.

Jak to wygląda w praktyce?

 • Konsultacja – pierwsze spotkanie odbywa się w mieszkaniu lub w domu, wystawionym na sprzedaż lub najem. Dzięki temu poznasz atuty nieruchomości lub jej ewentualne wady, które mogą wpływać na sprzedaż lub wynajem,
 • Ustalimy docelowego klienta/najemcę, pod którego potrzeby będziemy przygotowywać nieruchomość,
 • Przedstawię Ci wstępną koncepcję zmiany aranżacji mieszkania/domu, omawiając każde pomieszczenie pod kątem jego funkcjonalności, stylu, kolorystyki oraz ewentualnych prac naprawczych,
 • Wskażę rozwiązania, które pomogą wyróżnić Twoją ofertę i szybko znaleźć klienta,
 • Podczas spotkania otrzymasz listę zadań, które pozwolą Ci samodzielnie przygotować nieruchomość na sprzedaż lub wynajem. Między innymi jak przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej. Dobre fotografie przedmiotowej nieruchomości, zwiększają o 90% szansę na zwróceniu uwagi potencjalnego kupca, w przypadku ofert internetowych.

KOSZT KONSULTACJI:

 • mieszkanie do 2 pokoi – 300 zł
  (każdy dodatkowy pokój + 50 zł)
 • dom – 500 zł

Czas trwania konsultacji to około 2 godziny.

Moim zadaniem jest ułożenie strategii marketingowej w taki sposób, aby zwiększyć zysk klienta przy jak najmniejszym wkładzie inwestycyjnym. Badania wskazują, że wykorzystanie home staging 'u może podnieść wartość nieruchomości o średnio 10%. Ponadto, home staging jest bardziej skuteczny niż obniżka ceny mieszkania czy domu. Prawie 80% klientów, nie potrafi sobie wyobrazić jak może wyglądać mieszkanie po kosmetycznym przearanżowaniu nieruchomości.

Chcesz coś zmienić, ale brak Ci inspiracji? Nowe meble, dywan, nowa łazienka, a może tylko zmiany kosmetyczne, bez angażowania fortuny? Chętnie pomogę wybrać opcję idealną dla Ciebie. Znajdziemy takie rozwiązanie, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a znacząco odmieni oblicze wnętrza.

Jeżeli Twoja nieruchomość znajduje się na terenie Warszawy lub jej okolic i zależy Ci na jej jak najszybszej sprzedaży, lub wynajmie skontaktuj się już dzisiaj i umów się na konsultację:

Joanna 512 307 537

Po konsultacji sporządzam raport.

Co zawiera Raport po konsultacji Home Staging?

Raport to nasza ocena Twojej nieruchomości pod kątem możliwości przygotowania jej do bardziej efektywnej (szybszej) sprzedaży. Na podstawie raportu będziesz mógł zrobić dwie rzeczy:

 • wykonać zalecane przeze mnie prace we własnym zakresie – dostaniesz wytyczne, linki ze zdjęciami sklepów, sugestie dotyczące wykonania zdjęć i wystawienia nieruchomości na sprzedaż, lub
 • zlecić wykonanie tych prac mojej firmie. Przeprowadzam wszystkie niezbędne prace-od porządków poprzez prace remontowe i dekoracyjne.

KOSZT REALIZACJI RAPORTU:

 • nieruchomość do 2 pokoi – 450 zł
  (każdy dodatkowy pokój + 100 zł)

Home staging Twojej nieruchomości

czyli kompleksowa metamorfoza wnętrza na sprzedaż lub wynajem

Jeżeli po otrzymaniu raportu z konsultacji uznasz, że nie masz czasu lub możliwości, aby wdrożyć zaproponowane zmiany, ale jednak chciałbyś skorzystać z usług mojej firmy, sporządzam odpłatną wycenę na podstawie ustalonego zakresu prac. Po jej zaakceptowaniu podpisujemy umowę. Od tego momentu zajmę się kompleksowym przygotowaniem wnętrza, tak aby po zakończonych pracach oddać Ci mieszkanie gotowe do sprzedaży lub do wprowadzenia się przez najemcę. Wszystko to bez stresu i w miłej atmosferze.

Usługa ta jest wyceniana indywidualnie.
Koszt jest uzależniony od zakresu prac, stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian.

W ramach tej usługi mogę zorganizować kompleksowo wszystkie prace związane z przygotowaniem Twojej nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Lista zamieszczona poniżej przedstawia wszystko to, w czym mogę Ci pomóc. Jeżeli według Ciebie czegoś brakuje, zapytaj o to:

 • koncepcja aranżacji nieruchomości, określenie jej charakteru i przygotowanie wnętrza pod kątem konkretnie określonego klienta,
 • lista wyposażenia,
 • lista zakupów mebli, sprzętu AGD, dekoracji,
 • zakup wyposażenia,
 • wycena i harmonogram prac remontowych,
 • lista zakupów materiałów remontowych,
 • nadzór nad pracami remontowymi,
 • uporządkowanie i posegregowanie mebli, dekoracji, pamiątek oraz pozostałych przedmiotów,
 • utylizacja zbędnych przedmiotów (transport pod wskazany przez Ciebie adres, sprzedaż on-line, sprzedaż do komisu, itp.),
 • generalne posprzątanie nieruchomości,
 • organizacja sesji zdjęciowej,
 • lista dokumentów niezbędnych do sporządzenia umowy sprzedaży,
 • lista dokumentów potrzebnych do sporządzenia umowy najmu, w tym umówienie spotkania u notariusza celem podpisania przez wynajmującego oświadczenia o poddaniu egzekucji z najmu okazjonalnego (co zabezpiecza Twoje interesy),
 • doradztwo w kwestii statusu prawnego nieruchomości,
 • przeprowadzenie przez postępowanie spadkowe, w tym umówienie wizyty u notariusza, specjalizującego się w sprawach spadkowych.
 • sporządzenie listy dokumentów koniecznych do przeprowadzenia wszelkich czynności prawnych, dotyczących nieruchomości,
 • mogę również zorganizować przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz, która pokaże potencjał nieruchomości, co znacząco wpływa na uatrakcyjnienie ogłoszenia. Poprzez dobranie odpowiednich dodatków kolorystycznych, dekoracji, świeżych kwiatów oraz właściwą grę światłem, zdjęcia zachęcą Klientów do obejrzenia Twojego mieszkania lub domu na żywo.

KOSZT SESJI ZDJĘCIOWEJ:

 • od 550 zł

Nie obniżaj ceny nieruchomości. Skorzystaj z usługi home staging i zarządzaj nieruchomością bez stresu.

Zadzwoń i umów się na konsultację:

512 307 537

Wybrane realizacje

homestaging_kuchnia

Nowa kuchnia w starej kamienicy

Mieszkanie w starej kamienicy było ładnie zachowane. Kuchnia natomiast wymagała znacznie większych prac. Właścicielce zależało, aby szafki miały proste linie, a blaty naturalne wykończenia. Po usunięciu starych szafek i glazury południowe światło w połączeniu z lakierowanymi frontami nadało przytulny charakter. Po wystawieniu oferty sprzedaży, w ciągu zaledwie jednego tygodnia mieszkanie zostało sprzedane

Przedpokój w Centrum

To doskonały przykład łączenia decluttering 'u z home staging 'iem. Aby ten przedpokój wyglądał świeżo i schludnie, wystarczyło usunięcie starych mebli, które zagracały tę przestrzeń i malowanie. Do ponownej aranżacji wykorzystałam część mebli i przedmiotów, które zastałam na miejscu. Ściany oraz szafy wnękowe zostały przemalowane na biało, a efekt pracy jest widoczny gołym okiem.

homestaging_przedpokoj
homestaging_lazienka

Łazienka na Pradze

Trudno tu mówić o home stagingu. Ta łazienka wymagała remontu. Zanim przystąpiliśmy do prac, konieczne było usunięcie starych mebli i sprzętów. Dzięki mediom społecznościowym znaczna część wyposażenia, znalazła nowego właściciela. Co było ważne dla inwestorów. Po zakończeniu prac łazienka jest nowoczesna, nie tracąc przy tym przytulnego charakteru.