Konsultacja decluterring online

Ta usługa jest propozycją dla osób spoza Warszawy oraz tych, które potrzebują jedynie rozmowy, wsparcia i zachęty do działania. Być może zanim zaprosisz mnie do swojego świata, chciałabyś / chciałbyś zamienić ze mną słowo.

Podczas naszej rozmowy, przeznaczę czas na zrozumienie Twoich potrzeb i dowiedzenie się co jest dla Ciebie najważniejsze. Postaram się zarazić Cię moim entuzjazmem do odgracania domu oraz przekażę Ci praktyczne wskazówki, które pomogą Ci uporządkować przestrzeń wokół siebie. Jeżeli uznasz, że było to ciekawe doświadczenie, ale wolisz zaprosić mnie do swojego domu - nie widzę przeszkód, aby nasze porządku przenieść z onlinu do realnego świata.

Każda zmiana zaczyna się od małego kroku, może Ty potrzebujesz konsultacji online. Decluttering to proces, który wymaga czasu i może być piękną przygodą, jeżeli otworzysz się na zmianę w swoim życiu. Nie czekaj, skontaktuj się ze mną, a razem zaczniemy tworzyć Twoją przestrzeń bez zbędnych przedmiotów.

Koszt zdalnego spotkania (1h): 120 zł

Skontaktuj się ze mną!

Pomogę Ci uporać się z tym bałaganem raz na zawszę. Wspólnie sprawimy, że poczujesz ogromną ulgę. Pozbędziemy się przygniatającego Cię ciężaru.

Zrobimy miejsce na to co kochasz.

Jeśli interesuje Cię konsultracja online, napisz do mnie lub zadzwoń!