Współpraca

Cześć, jestem Joanna. Pasją do ładu i porządku w przestrzeni domowej, dużym doświadczeniem z zakresu prawa własności w tym postępowania spadkowego oraz przygotowaniem mieszkania do sprzedaży (home staging) postanowiłam dzielić się z innymi. Skoro tu jesteś, zakładam, że interesuje Cię jeden z tych tematów? Jeżeli tak, to miejsce jest dla Ciebie!

W czym mogę Ci pomóc?

Porządek i ład w najbliższym otoczeniu daje poczucie bezpieczeństwa. Jednak to nie zawsze nasza najbliższa przestrzeń wymaga pomocy. W profesjonalną działalność weszłam od declutteringu, jednak jest to tylko jedna z gałęzi. Klienci zachęceni efektami współpracy postanawiają działać dalej. Dzięki temu po zakończeniu mojej pracy nie tylko w garażu robi się miejsce na samochód, a sypialnia służy do spania, a nie przechowywania prania, ale również dawno odkładane sprawy spadkowe i sprzedaż niechcianego mieszkania już nie spędza snu z powiek. Dzielę się pasją i łatwymi rozwiązaniami na stronie, którą właśnie odwiedzasz, ale i w mediach społecznościowych. Nie chcę stać w miejscu i aby zapewnić swoim klientom możliwie najbardziej profesjonalną pomoc, stale inwestuje w rozwój i rozwijam swój biznes. Chętnie porozmawiam o Twoim pomyśle i jak możemy go razem zrealizować. Jestem otwarta na wartościową współpracę.

Nasza współpraca może opierać się na:

  • wywiady i rozmowy na temat decluteringu
  • posty w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • artykuły sponsorowane,
  • testy produktów.

Jeśli interesuje Cię współpraca z Joanna Maciejewska Organizuje Dom, skontaktuj się ze mną!

tel. 512 307 537 mail: joanna@organizujedom.pl

Jestem pewna, że nasze wspólne działanie będzie korzystne dla obu stron. Chętnie dowiem się więcej, na temat twojego pomysłu, produktu lub usługi. Ważne jest również, o jakiej formie współpracy myślisz oraz jakiego tematu ma dotyczyć.

Zapraszam Cię do współpracy.