Porządkowanie przestrzeni

„Dobrze zorganizowany dom to porządek i ład nie tylko na półkach i w szafach, ale także wolna przestrzeń w głowie”.
Jeżeli chcesz uporządkować przestrzeń wokół siebie, jednak nie masz na to czasu lub pomysłu jak to zrobić? To miejsce jest dla ciebie!

Żyjemy w czasach gdy dobra materialne są na wyciągnięcie ręki. Kupujemy, dostajemy, kolekcjonujemy je. W miarę jak ich przybywa, nasza przestrzeń do życia lub pracy nie powiększa się proporcjonalnie do ich przerostu. Gdy się nad tym zastanowimy, większość z nich nie jest nam do niczego potrzebna. Odwlekamy porządkowanie, aż góra nas przerasta. Często jest to związane z ładunkiem emocjonalnym, co tym bardziej utrudnia zrobienie porządku (pamiątki po bliskiej osobie, pozostałości po związku).

Dlatego dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. „Wszystko jest trudne, dopóki nie stanie się łatwe" podobnie jest z porządkiem. Gdy skończymy, odkryjesz, że to wcale nie było trudne, a zmiana zapanuje nie tylko w pomieszczeniu, ale również w Twojej głowie. Uczucie ulgi jest bezcenne.

Podczas declutteringu, będę Cię wspierać:

  • określimy miejsca, które przyprawiają Cię o ból głowy,
  • wspólnie uporządkujemy i posortowajemy rzeczy (na początku procesu nie zalecam kupna organizerów, wieszaków czy nowych mebli - najpierw sprawdzimy co już masz i wykorzystamy), takie rozwiązanie pozwoli oszczędzić czas, pieniądze oraz nie zagracimy przestrzeni kolejnymi przedmiotami,
  • odgracanie to proces, w którym będę z Tobą, miejsce po miejscu pomogą uporządkować wskazaną przez Ciebie przestrzeń. Może to być szafa, spiżarka, garaż lub cały dom - wszystko zależy od Twoich potrzeb. A to wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze.
  • posiadam duże doświadczenie w dawaniu rzeczom drugiego życia, chętnie podzielę się z Tobą wiedzą. Część rzeczy możemy sprzedać lub darować innym osobom, którym rzeczy mogą się jeszcze przydać. Dzięki temu nie powiększymy góry śmieci i odgracimy Twoją przestrzeń.

Oferta declutteringu - odgracania obejmuje: szafy, garderoby, schowki, domowe biura, piwnice, garaże, strychy, spiżarnie, apteczki.

Skontaktuj się ze mną!

Pomogę Ci uporać się z tym bałaganem raz na zawszę. Wspólnie sprawimy, że poczujesz ogromną ulgę. Pozbędziemy się przygniatającego Cię ciężaru.

Zrobimy miejsce na to co kochasz.

Jeśli interesuje Cię uporządkowanie mieszkania, napisz do mnie lub zadzwoń!