Realizacje

Z moją pomocą możesz osiągnąć podobne lub lepsze rezultaty.
To prostsze niż myślisz.

Uporządkowanie salonu wielbiciela antyków

Metamorfoza tego blisko 30-metrowego salonu była nie lada wyzwaniem. Klientka odziedziczyła mieszkanie po dziadku. Dziadek kolekcjonował stare meble, pocztówki, zastawę stołową, pocztówki i wiele innych przedmiotów. Część kolekcji została oddana dalszym krewnym. W pokoju nadal pozostały przedmioty osobiste oraz te, które klientka postanowiła zostawić. Zadanie polegało na uporządkowaniu oraz właściwym posegregowaniu i zabezpieczeniu pamiątek. Gdy znaczna część mebli została, zabrana salon odsłonił swój potencjał. Salon zapowiada się wspaniale. Klientka zachęcona metamorfozą postanowiła pójść krok dalej i dodatkowo przeprowadzić metamorfozę pomieszczenia. Salon został, uporządkowany z zabudowy gipsowo- kartonowej odsłaniając pierwotny podział pomieszczenia, a biała farba wprowadziła orzeźwiająca jasność do wnętrza. Declutering, delikatne odświeżenie oraz meble klientki stworzyły piękną harmonijną przestrzeń. 

Balkon na warszawskim Mokotowie

Metamorfoza balkonu pełniącego funkcję loggi w bloku na Mokotowie. Niegdyś miejsce służące do wypoczynku z książką, zostało zaniedbane, gdy właściciel podupadł na zdrowiu. Z czasem miejsce do relaksu, zmieniło się w skład wszystkiego, co tylko możliwe. Pod stertą poduszek, toreb, krzeseł i pudeł, była również doniczka, w której kwiatek dość dzielnie walczył o przetrwanie. Uporządkowanie, oczyszczenie i przeorganizowanie balkonu zlecił nam syn Pana Włodzimierza. Plan zakładał oczyszczenie balkonu z rzeczy niepotrzebnych i zniszczonych. Tym razem rzeczy znalezione nie nadawały się do ponownego wykorzystania, sprzedaży czy oddania. Za to dzięki przeprowadzonym czynnością do pozostałej części mieszkania dostało się świeże powietrze i mnóstwo światła. Udało nam się osiągnąć zamierzony efekt, właściciel jest zadowolony z metamorfozy i rozważa uporządkowanie kolejnych pomieszczeń.

decluttering_odgracaniemieszkania_porzadekwdomu

Metamorfoza sypialni na Wiktorskiej

Uporządkowanie sypialni zleciła nam Pani Ania. Mieszkanie kupiła kilka miesięcy wcześniej. Metamorfozę sypialni zostawiła na sam koniec. Zmęczona zmaganiami z remontem i kosztami poprzednich pomieszczeń, zwróciła się o pomoc w odgraceniu pomieszczenia. Pokój był wypełniony, rzeczami poprzednich właścicieli oraz materiałami wykończeniowymi. Początkowe prace miały polegać na oczyszczeniu i uporządkowaniu pomieszczeni oraz posegregowaniu przedmiotów. Okazało się, że pod stertą bezużytecznych rzeczy znaleźliśmy kilka mebli, które udało się sprzedać w dość atrakcyjnej cenie, dzięki czemu Pani Ania zleciła nam nie tylko decluttering pomieszczenia, ale niewielki remont. Polegał on na pomalowaniu pomieszczenia i położeniu tapety. Dzięki zawieszeniu woalowych zasłon pokój zyskał delikatność, której wcześniej nie miał, a nowa szafa i materac stworzyły subtelną kobiecą przestrzeń. Właścicielka przyznała, że dzięki naszej pomocy udało się zrobić znacznie więcej niż początkowo zakładała. Decluttering i metamorfoza był w opinii właścicielki pozytywnym doświadczeniem, które znacznie ułatwiły jej przeprowadzkę.