Konsultacje - pierwszy krok do porządku w domu

Trudno wytrzymać w zagraconej przestrzeni. Odgracenie samodzielne lub z pomocą bliskich okazało się bezskuteczne. Jednak nadal wahasz się, czy skorzystać z pomocy osoby, która odgracaniem przestrzeni zajmuje się profesjonalnie.

Konsultacja może być naszym pierwszym spotkaniem. To moment, aby się poznać i ustalić obszar działania. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Aby właściwie ocenić sytuację razem przejdziemy się po Twojej przestrzeni. Opowiem o rozwiązaniach, które pomogą uporządkować przestrzeń, przy jednoczesnym wykorzystaniu przedmiotów, które już masz w domu aby nie wydawać bez potrzeby dodatkowych pieniędzy lub zaplanujemy ich zakup jeżeli będzie taka potrzeba.

Wspólnie wybierzemy niewielką przestrzeń w domu, która wymaga organizacji przestrzeni (np; szuflada, stos dokumentów czy szafka) i wspólnie ją odgracimy. Dzięki temu zobaczysz jak się ze mną pracuje i czy taki sposób działania jest dla Ciebie komfortowy.

Podczas konsultacji porozmawiamy o zmianach jakie warto wprowadzić, by uzyskać wymarzony przez Ciebie efekt. Ustalimy wstępny plan działania, w tym także sposoby na:

  • decluttering czyli pozbycie się nadmiaru,
  • sortowanie rzeczy,
  • zagospodarowanie odgraconej przestrzeni oraz
  • ustalimy dalszy los przedmiotów, z którymi postanowisz się rozstać.

Na koniec podsumujemy nasze spotkanie oraz omówimy koszt usługi biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, oczekiwania oraz budżet jaki chcesz na nią przeznaczyć.

Koszt konsultacji (2h): 300 zł*

*Dojazd poza okolice Warszawy wyceniam indywidualnie.

Skontaktuj się ze mną!

Pomogę Ci uporać się z tym bałaganem raz na zawszę. Wspólnie sprawimy, że poczujesz ogromną ulgę. Pozbędziemy się przygniatającego Cię ciężaru.

Zrobimy miejsce na to co kochasz.

Jeśli interesuje Cię konsultacja z decluterringu, napisz do mnie lub zadzwoń!